Fuarlar

Aldığımız Geri Bildirimler Sektörün Yeni Lideri Olma Noktasına Daha Sağlam Adımlarla İlerlememizi Sağlıyor

HVAC&R sektörünün buluşma noktası olan ISK-SODEX fuarında Duyar Pompa, geniş ürün gamı ve mühendislik çalışmalarıyla adından söz ettirdi.

29 Eylül – 02 Ekim tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen fuara 27 ülkeden812 katılımcı, Türkiye dahil 95 ülkeden fuarı ziyarete gelen 86.217 sektör profesyoneli ziyaretçi katılım gösterdi. İş dünyasının yoğun ilgi gösterdiği fuar alanında Duyar Pompa standı dikkatleri üzerine çekti.

Yangın pompaları, hidroforlar, sirkülasyon ve atık su pompalarını yüksek verimli olarak düşük karbon ayak izli ürünleri ile Dünya genelinde kullanıcılara sunduklarını belirten Duyar Pompa Kurumsal İletişim Yöneticisi Anıl Paksoy, ihtiyaca en uygun su basınçlandırma sistemlerini farklı sektörlerde yer alan markalara sunmaktan memnuniyet duyduklarını ve %100 yerli imkanlarla geliştirilen pompa ve pompa sistemleri ürettiklerini belirtti.

COVİD-19 salgını nedeniyle yaklaşık 2 yıl sonra yeniden katılımcıların buluştuğu fuar ile ilgili de düşüncelerini aktaran Anıl Paksoy, “COVID-19 salgını nedeniyle fuar alanlarından da uzak kalmıştık. SODEX 2021 ile katılımcılarla yeniden bir araya gelme şansını yakaladık. Dünya genelinde salgınla ilgili alınan önlemler ve aşılamada yakalanan ivme sayesinde fuarda eskiden olduğu gibi yerel ve uluslararası ilgi bir hayli yüksekti. İş dünyasıyla böyle organizasyonlarda bir araya gelmek bizleri motive ediyor. SODEX fuarı kapsamında standımıza ve ürünlerimize olan ilginin bir hayli fazla olması Duyar Pompa ailesi olarak bizleri ayrıca mutlu etti. 55 yıllık sektör tecrübemizden beslenerek milli mühendislik çalışmalarımıza minimum enerji maksimum verim yaklaşımıyla hız kesmeden devam ediyoruz. Bu azmi, potansiyel iş birlikçilerimize yansıtmışız ki ikili görüşmelerimizde aldığımız geri bildirimler sektörün yeni lideri olma noktasına daha da sağlam adımlarla ilerlememizi sağlıyor.” ifadelerini kullandı.