Haberler

Empire İstanbul Projesine De Duyar Pompa İmzası

Empire İstanbul

İnsan yaşam standartlarını üst seviyeye çıkarmak amacıyla 2011 yılında toplu konut projelerine başlayan Mert Holding , iddialı bir tarzı ve yüksek konfor sunan Empire İstanbul projesinde Duyar Pompa ürünlerini kullandı.

Avcılar bölgesinde gerçekleştirilen, eşsiz deniz ve göl manzarasına sahip Empire İstanbul projesinde DMP 150/4 Yatay Kademeli 160 kW Dizel Motorlu 1 adet asıl ve 160 kW Elektrik Motorlu 1 adet yedek olmak üzere 2 adet yangın pompası ve tesisat kaçaklarını gidermek üzere 1 Adet Jokey pompa seti kullanılmıştır. NFPA 20 standartlarına uygun olarak seçilen pompaların çarkları bronz döküm, sızdırmazlık ise yumuşak salmastra ile sağlanmaktadır.

Duyar Pompa’dan yapılan açıklamada; “İnşa edildiği bölgenin en prestijli projelerinden bir tanesi olarak dikkat çeken Empire İstanbul konutları konforlu yaşam koşulları sunuyor.  Mert Holding’in imza projesi, modern mimarinin en güzel örneklerinin sergilendiği bu konut projesinde Duyar Pompa ürünlerinin kullanılması bizleri mutlu ediyor,” denildi.