Haberler

Bambi Yatak’ın Çözüm Ortağı da Duyar Pompa

Bambi Yatak

Türkiye genelinde ve global pazarda yatak sistemlerinde 3000’den fazla noktada yaygın hizmet ağı ile faaliyetlerini sürdüren Bambi Yatak İzmir Torbalı’da yer alan tesisinde Duyar Pompa ürünlerinden DNP Yatay Uçtan Emişli Pompa kullandı.

Kaliteli malzeme ile yeni nesil yüksek teknolojiyi birleştirerek yatak sistemleri alanında üretim yapan Bambi Yatak olası yangın durumlarına önlem olarak DNP 80-250 Yatay Uçtan Emişli 55 kW Elektrik motorlu 1 adet asıl 1 adet yedek olmak üzere 2 adet yangın pompası ve tesisat kaçaklarını gidermek üzere 1 adet jokey pompa seti tercih etti. NFPA 20 standartlarına uygun olarak seçilen pompaların çarkları bronz döküm, sızdırmazlık ise yumuşak salmastra ile sağlanmaktadır.

Duyar Pompa’dan yapılan açıklamada; “Farklı sektörlerde faaliyet gösteren Türkiye’nin büyük ve önemli markalarına yüksek verimli, kaliteli, güvenilir ve yenilikçi ürünler sunuyoruz. Global pazarda rekabet eden yerli ve milli markalarımızın çözüm ortağı olmaktan da ayrıcı mutluluk duyuyoruz. Türkiye’de ve dünyada ilk kez bor mineralinden yatak üreten Bambi Yatak şirketini de tebrik ederiz, denildi.