Haberler

Beyoğlu Benesta “Duyar Pompa” ile Güvende

Beyoğlu Benesta

Beyoğlu Benesta Duyar’lı

Türkiye, Rusya Federasyonu, Belarus, Ukrayna, Moldova, Bulgaristan, Gürcistan, Azerbaycan, Ermenistan, Kazakistan gibi çok sayıda ülkede 10 yılı aşkın süredir stadyumlar, havaalanları, alışveriş merkezleri, lojistik ve dağıtım merkezleri, endüstriyel tesisler, altyapı inşaatları, ticaret merkezleri ve ofis binaları, oteller ve sağlık merkezleri, spor ve eğitim merkezleri, konut ve rezidans projeleri, istasyonlar, terminal binaları inşa eden ESTA Construction, İstanbul’daki, Beyoğlu Benesta projesinde Duyar Pompa ürünlerini tercih etti.

Yangın Pompası

Beyoğlu’nda 7 bin metrekarelik arsa üzerine kurulan ve 245 konut, 14 ofis ve 20 ticari üniteden oluşan projede Duyar Pompa ürünlerinden DSP 80 -250 Yatay Ayrılabilir Gövdeli 1 adet asıl 1 yedek olmak üzere 2 adet 90 kW elektrik motorlu, Otomatik Transfer Switch panolu, NFPA 20 uygun pompa ve tesisat kaçaklarını gidermek üzere kullanılacak 1 adet joker pompadan oluşan yangın pompa seti kullanıldı.

Çözüm Ortağınız Duyar

Duyar Pompa’dan yapılan açıklamada;” Yurtiçinde ve yurtdışında müteahhitlik, mühendislik alanında gerçekleştirdiği çok sayıda prestijli projesi bulunan, ENR News Record listesine göre Dünya’nın en büyük 156. İnşaat firması ESTA Construction şirketinin yangın güvenlik alanında tedarikçisi olmak Duyar Pompa olarak bizleri mutlu ediyor. İstanbul’un tarihi, turistik ve en değerli bölgesi Beyoğlu’nda gerçekleştirilen 2.500 konuttan oluşan Beyoğlu Benesta projesinin olası yangın durumlarına karşı Duyar Pompa ile hazırlıklı olması ile bir geleneği sürdürmüş olduk. Farklı sektörlerin öncü şirketleri DUYAR Pompa güvencesini tercih ediyor” denildi.

Related Posts