Haberler

Kızılay Tesisleri Duyar Pompa Güvencesi Altında!

Kızılay A.Ş.

Afetlerde ve olağan dönemde ihtiyaç sahipleri ve korunmasızlara yönelik yardım sağlamak, toplumda yardımlaşmayı geliştirmek, güvenli kan teminini gerçekleştirmek ve zarar görebilirliği azaltmak amacıyla ilk olarak Hilal-i Ahmer Cemiyeti adıyla 1877’de kurulan Kızılay, Duyar Pompa ürünlerini tercih etti.

Kan Hizmetleri, sosyal yardımlar, uluslararası yardımlar, ilk yardım hizmetleri, sağlık hizmetleri, göç ve mülteci hizmetleri gibi geniş bir yelpazede insani yardım denilince herkesin aklına gelen Kızılay, Kızılay Yatırım A.Ş. Malatya üretim tesislerinde DSP 150-315 Yatay Ayrılabilir Gövdeli 200 kW elektrik motorlu 1 asıl, DSP 150-315 Yatay Ayrılabilir Gövdeli 197 kW Iveco dizel motorlu 1 yedek pompa ile tesisat kaçaklarını gidermek üzere 1 adet jokey pompadan oluşan yangın pompa seti kullanıldı. Duyar pompa uzmanlığı ile seçilen NFPA 20 uyumlu pompaların çarkları bronz, sızdırmazlık ise yumuşak salmastra ile sağlanmaktadır.

Duyar Pompa’dan yapılan açıklamada; “ 100 yıldan fazla bir geçmişe ve tecrübeye sahip, felaketzedelere, mağdurlara ihtiyaç duydukları her türlü yardımı yapan, yatacak yer, giyecek, yiyecek temin eden, sağlık hizmeti sunan ve dünya çapında bir değerimiz olarak ön plana çıkan Kızılay kurumunun tedarikçileri arasında yer almaktan mutluluk, duyuyoruz. Duyar Pompa markasına ve ürünlerine güvenen Kızılay yöneticilerine teşekkür ederiz, “ denildi.

Related Posts