Haberler

Akrapol Kimya Artık Yangınlara Daha Duyar’lı !

Akropol Kimya

İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde, 5 Nisan 1995 yılında kurulan; boya, plastik, ambalaj, kâğıt, kauçuk, gıda, ilaç, yüzey kaplamaları, yapıştırıcı, yapı malzemeleri, suni deri ve kozmetik sektöründe hizmet veren Akrapol Kimya Duyar Pompa ürünlerini tercih etti.

Ürün sevkiyatlarını İkitelli deposundan, satış öncesi ve sonrası teknik desteği Çekmeköy merkez ofisinden gerçekleştiren şirketin İkitelli’de bulunan fabrikasında; DSP 150 – 315 Yatay Ayrılabilir Gövdeli 160 kw elektrik motorlu 1 adet asıl ve 170 kw dizel motorlu bir adet yedek olmak üzere 2 adet yangın pompası ve tesisat kaçaklarını gidermek üzere 1 adet jokey pompadan oluşan set kullanıldı. Yangın pompaları için Bureau Veritas’dan NFPA 20 uygunluk belgesi de verilen projede seçilen pompaların çarkları bronz, sızdırmazlık ise yumuşak salmastra ile sağlanmaktadır.

Duyar Pompa Marmara Bölge Müdürü Mehmet Özdemir; “ Akropol Kimya gibi sektörünün bilinen, öncü markalarından birinin tedarikçileri arasında yer almak bizim için gurur verici. Kaliteli, güvenilir ve yenilikçi yaygın pompası ürünlerimizle öncü şirketlerin olası yangın durumlarına karşı hazırlıklı olmalarını sağlıyoruz. Bize güvenen şirketlere daha iyi ürünler sunabilmek için ar-ge çalışmalarımıza çok önem veriyoruz.” dedi.

Related Posts