Haberler

Horoz Lojistik’in Tercihi de Duyar Pompa oldu

Horoz Lojistik

Lojistik sektöründe Türkiye’nin ilk milli kuruluşu olan 5 kıtada, 107 ülkede, 600 noktada Entegre Lojistik Çözümler üreten Horoz Lojistik Avrupa yakasında, Esenyurt Kıraç deposunda Duyar Pompa ürünlerini tercih etti.

Sektörün yerli sermayeli en köklü kuruluşlarından olan Horoz Lojistik’in 37.250 metrekarelik deposunda DSP 150-315 Yatay Ayrılabilir Gövdeli 200 kw Elektrik Motorlu 1 asıl, DSP 150-315 Yatay Ayrılabilir Gövdeli 197 kw Iveco Dizel Motorlu 1 yedek pompa ile tesisat kaçaklarını gidermek üzere 1 adet jokey pompadan oluşan yangın pompa seti kullanıldı. Duyar pompa uzmanlığı ile seçilen NFPA 20 uyumlu pompaların çarkları bronz, sızdırmazlık ise yumuşak salmastra ile sağlanmaktadır.

Duyar Pompa’dan yapılan açıklamada; “Depolama, Dağıtım, Uluslararası Karayolu ve Demiryolu Taşımacılığı hizmetleri sunan Horoz Lojistik firmasının çözüm ortakları arasında yer almak bizim için hem çok önemli hem de çok değerli. Global firmaların özellikle de lojistik sektöründe yer alan firmaların her dakikası çok değerli. Onlara hizmet sunarken de sürecin bir parçası olmak onlara uyum sağlayarak zaman kaybına yer vermeden süreci kusursuz tamamlamak gerekiyor. Bunu başardığımız için çok mutluyuz.” denildi.

Related Posts