Haberler

Skretting Yem, Duyar Pompa’yı Seçti

Skretting Yem

Su ürünleri alanında faaliyet gösteren ve 40’dan fazla ülkede operasyonları bulunan Norveç merkezli global yem şirketi Skretting, Duyar Pompa ürünlerini tercih etti.

Deniz canlıları için sürdürülebilir yenilikçi çözümler üreten Skretting Yem, Muğla’nın Milas ilçesinde bulunan tesisinde DSP 80 -250 Yatay Ayrılabilir Gövdeli 75 kW Elektrik Motorlu 1 adet asıl, DSP 80 -250 Yatay Ayrılabilir Gövdeli 75 kW Dizel Motorlu 1 adet yedek olmak üzere 2 adet pompa ve tesisat kaçaklarını gidermek üzere 1 adet jokey pompadan oluşan yangın pompa seti tercih etti. NFPA 20 uygun seçilen pompaların çarkları bronz, sızdırmazlık ise yumuşak salmastra ile sağlanmaktadır.

Duyar Pompa olarak çok sayıda dünya devi şirketlerin çözüm ortağıyız. Yangın pompaları alanında globalde belirlenen kriterlere uygun pompalar üretiyoruz. İlgili sertifikalara da sahip olmamız büyük markaların bizi tercih etmesine olanak sağlıyor. Hızla artan dünya nüfusu ile birlikte artan şehirleşme ve özellikle gelişmekte olan pazarlarda protein talebindeki artış dolayısıyla deniz ürünlerine yönelik talep de artıyor, Skretting Yem bu alanda çözümler sunarak insanlık adına faydalı çözümler sunuyor. Bizim de bu işin bir parçası olmamız, gurur verici.

Related Posts