Haberler

Emlak Konut Temaşehir Projesine Duyar Pompa İmzası

Temaşehir

T.C Çevre ve Şehircilik Bakanlığı iştiraklerinden Emlak Konut’un, Konya’nın Meram bölgesinde gerçekleştirdiği Temaşehir projesinde Duyar Pompa ürünlerinden DSP 80 -315 Yatay Ayrılabilir Gövdeli 1 adet asıl 1 yedek olmak üzere 2 adet 75 kw Elektrik motorlu NFPA 20 uygun pompa ve tesisat kaçaklarını gidermek üzere kullanılacak 1 adet joker pompa oluşan yangın pompa seti kullanıldı.

Emlak Konut’un 60 yılı aşan konut üretim tecrübesi ve birikimini, yüksek kalitesiyle Anadolu kentlerine taşıdığı projelerden bir tanesi olan Temaşehir projesinde konumlandırılan Duyar Pompa yangın pompaları için Bureau Veritas’dan NFPA 20 uygunluk belgesi alındı. NFPA 20 standartlarına uygun olarak seçilen pompaların çarkları bronz döküm, sızdırmazlık ise yumuşak salmastra ile sağlanmaktadır.

Proje hakkında değerlendirmelerde bulunan Duyar Pompa İç Anadolu Bölge Müdürü Fırat Can Küreş; “Yüksek kalite, hızlı tedarik süreci ve doğru fiyat politikası bizim önceliklerimiz. Bu stratejimizin sonucu olarak ülkemizin inşaat alanında köklü markası Emlak Konut gibi kamu kurumlarının marka projelerinde iş ortağı olma başarısına ve onuruna ulaşıyoruz, dedi.”

Related Posts