Haberler

Duyar Pompa Akıllı Teknolojileri ile Turkuaz Seramik’te!

turkuaz seramik haber gorseli

Turkuaz Seramik’te Duyar Teknolojisi

Turkuaz Seramik’te yangın güvenliği Duyar Pompa’nın verimli pompa sistemleri tarafından sağlanacak.

Çevreci pompa teknolojileri ile çözüm ortağı olduğu projelerde enerji ve su kaynaklarının korunmasına katkıda bulunan Duyar Pompa, Türkiye’nin en prestijli projelerinin tercihi olmaya devam ediyor.

Duyar Pompa, yangın söndürme sistemlerindeki uzmanlığıyla, uluslararası standartlara uygun (NFPA 20, TSE ve CE) yüksek verimli yangın pompaları üreterek, ihtiyaca en uygun seçimlerin yapılmasını sağlıyor. AR-GE yatırımlarıyla geliştirilen akıllı teknoloji ürün gamıyla; Bina teknolojilerinde, Endüstriyel Tesislerde, Enerji Tesislerinde, Akaryakıt ve Gaz Sanayisinde kullanılabilir, geniş ürün gamına sahip. Ayrıca geniş satış sonrası servis ağıyla, düşük montaj ve kullanım maliyetleri barındırarak kolaylık sağlıyor.

Pompa Teknolojisi

Duyar Pompa yangın pompası setiyle çözüm ortağı oldu.  Turkuaz Seramik’te 1 adet DSP 100-250 Yatay Ayrılabilir Gövdeli 160 kW elektrik motorlu asıl, 1 adet DSP 100-250 Yatay Ayrılabilir Gövdeli 150 kW dizel motorlu yedek yangın pompası ve jokey pompa setinden oluşan yangın setiyle hizmet verecek. Yangın pompaları fabrikanın kullanım ömrü boyunca yangın felaketine karşı müdahale imkânı sunacak.

Yangın güvenlik sistemleri, canlılığı tehdit eden yangın felaketine karşı müdahale imkânı sağlayacak. Yangınının hızlıca kontrol altına alınması için söndürme sistemlerinin de hızlı ve verimli çalışması kaçınılmaz bir gereksinim olarak öne çıkıyor. Bu noktada pompanın verim ve enerji tasarrufu sağlaması da ilgili projenin ihtiyacına göre seçilmesinde yatıyor.

Duyar Pompa akıllı teknoloji ürün gamıyla, yangın pompa sistemleri ve hidrofor teknolojileriyle hizmet veriyor. Bina teknolojileri, endüstriyel tesisler, enerji ve gaz üretim tesislerinde hizmet veren Duyar Pompa teknolojisi, enerji verimi sağlayarak kullanıcıya tasarruf sunuyor. Pompanın verimli, uzun ömürlü ve sessiz çalışması için kullanılacağı yere göre tercih edilmesi gerekiyor.

Çevre Dostu Akıllı Teknolojiler

Yeşil yatırımlara teşvik eden, küresel değer zincirlerinin gölgesinde çalışmalarına yön verdiklerini belirten Duyar Pompa yetkilileri, “Duyar Pompa olarak yenilebilir enerji odağında geliştirmekte olduğumuz ürün çeşitliliğimizde, tüm yaşam döngüleri boyunca çevre dostu ürünlere öncelik veriyoruz. Bu durum Türkiye’nin en köklü markaları ile iş birliği içerisinde olmamızı sağlıyor. Üretim, yeşil dönüşümü esas alarak şekilleniyor ve ticari hayata yön verir duruma geliyor. Bizlerde Duyar Pompa olarak küresel değer zincirlerinin gölgesinde çalışmalarımıza yön veriyoruz. Temiz enerji yaklaşımının dışına çıkmadan daha sürdürülebilir ve çevreye saygılı üretim döngüleri sağlamanın yollarını ortaya koyan sürdürülebilir endüstri için var gücümüzle çalışıyoruz. Çevreci teknolojilerimizle kısa termin süreleri ve satış öncesinde olduğu kadar satış sonrasında da sunduğumuz hizmet kalitesi ile prestijli projelerin çözüm ortağı olmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Related Posts