Haberler

Duyar Pompa Akıllı Teknolojileri ile Turkuaz Seramik’te!

Turkuaz Seramik’te yangın güvenliği Duyar Pompa’nın verimli pompa sistemleri tarafından sağlanacak.
Çevreci pompa teknolojileri ile çözüm ortağı olduğu projelerde enerji ve su kaynaklarının korunmasına katkıda bulunan Duyar Pompa, Türkiye’nin en prestijli projelerinin tercihi olmaya devam ediyor.
Duyar Pompa Turkuaz Seramik’te, 1 adet DSP 100-250 Yatay Ayrılabilir Gövdeli 160 kW elektrik motorlu asıl, 1 adet DSP 100-250 Yatay Ayrılabilir Gövdeli 150 kW dizel motorlu yedek yangın pompası ve jokey pompa setinden oluşan yangın setiyle hizmet verecek. Yangın pompaları fabrikanın kullanım ömrü boyunca yangın felaketine karşı müdahale imkânı sunacak.
Yeşil yatırımlara teşvik eden, küresel değer zincirlerinin gölgesinde çalışmalarına yön verdiklerini belirten Duyar Pompa yetkilileri, “Duyar Pompa olarak yenilebilir enerji odağında geliştirmekte olduğumuz ürün çeşitliliğimizde, tüm yaşam döngüleri boyunca çevre dostu ürünlere öncelik veriyoruz. Bu durum Türkiye’nin en köklü markaları ile iş birliği içerisinde olmamızı sağlıyor. Üretim, yeşil dönüşümü esas alarak şekilleniyor ve ticari hayata yön verir duruma geliyor. Bizlerde Duyar Pompa olarak küresel değer zincirlerinin gölgesinde çalışmalarımıza yön veriyoruz. Temiz enerji yaklaşımının dışına çıkmadan daha sürdürülebilir ve çevreye saygılı üretim döngüleri sağlamanın yollarını ortaya koyan sürdürülebilir endüstri için var gücümüzle çalışıyoruz. Çevreci teknolojilerimizle kısa termin süreleri ve satış öncesinde olduğu kadar satış sonrasında da sunduğumuz hizmet kalitesi ile prestijli projelerin çözüm ortağı olmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.