Haberler

Marsan Tekstil İşletmeleri de Duyar Pompa Diyor!

Marsan

İstanbul merkezli ACEKA Holding bünyesinde Kahramanmaraş’ta 1950 yılından bu yana faaliyet gösteren Marsan Tekstil İşletmeleri Duyar Pompa ürünlerinden DNP Serisi Yatay Uçtan Emişli Pompa kullandı.

Türkiye’nin önde gelen köklü tekstil kuruluşları arasında yer alan, aylık 850 ton kapasite ile spor giyime yönelik ileri teknoloji ile mikro polyester- fonksiyonel kumaş üretimi gerçekleştiren Marsan Tekstil fabrikasında DNP 100-315 Yatay Uçtan Emişli 110 kw elektrik motorlu 1 adet asıl, DNP 100-315 Yatay Uçtan Emişli 125 kw dizel motorlu (eşanjörlü) 1 adet yedek olmak üzere 2 adet yangın pompası ile tesisat kaçaklarını gidermek üzere 1 adet jokey pompa seti kullanıldı. NFPA 20 standartlarına uygun olarak seçilen pompaların çarkları bronz döküm, sızdırmazlık ise yumuşak salmastra ile sağlanmaktadır.

Duyar Pompa’dan yapılan açıklamada; Türkiye’de hem de dünyada bu konuda sayılı üretici ve ihracatçılar arasında bulunan, sadece üretmeyen aynı zamanda ar-ge çalışmalarıyla da sektörde öncülük eden Marsan Tekstil İşletmelerinin yangın güvenlik alanında bizim ürünlerimizi tercih etmesinden gurur duyuyoruz.