Haberler

Tarım Bakanlığının Laboratuvarları Duyar Pompa’ya Emanet!

Çevreci pompa teknolojileri ile çözüm ortağı olduğu projelerde enerji ve su kaynaklarının korunmasına katkıda bulunan Duyar Pompa, Türkiye’nin en prestijli projelerinin tercihi olmaya devam ediyor.
Tarım Bakanlığına ait laboratuvarların yangın güvenliği Duyar Pompa’nın çevreci ve yüksek verimli yangın sistemleri tarafından sağlanacak.
Projeye uygun pompayı tercih ederken, verimliliğini etkileyen faktörlerin bilinmesi, pompanın tasarruflu çalışmasının yanında uzun ömürlü ve sessiz çalışmasının da sağlamasının önemine dikkat çeken Duyar Pompa Kurumsal İletişim Yöneticisi Anıl Paksoy, “Projelerimizde hem ödediğimiz bedel anlamında bireysel hem de ülkenin geleceği açısından da toplumsal faydalar sağlayacağından enerji tasarruflu yeni nesil ürünlerin kullanımını önemsiyoruz. Dünya çapında çözümler üreten bir mühendislik gücü olma hedefiyle sürekli adımlar atmaya ve önemli projelerde aldığımız başarılı rollerle güvenilir iş birlikçisi olduğumuzu göstermeye devam ediyoruz. Bu kapsamda Tarım Bakanlığımızın laboratuvarlarındaki yangın güvenliğini sağlıyoruz. İhtiyaca en uygun su basınçlandırma sistemlerini farklı alanlarda yer alan kurumlara sunmaktan memnuniyet duyuyor ve %100 yerli imkanlarla geliştirilen pompa ve pompa sistemleri üretiyoruz. Ürettiğimiz yeni nesil ürünlerle de devlet kurumlarına hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.” ifadelerini kullandı.