Haberler

“Eğitimi Güvence Altına Almak Bizleri Daha da Motive Ediyor”

katip

Üniversitelerin Çözüm Ortağı

65 yıllık sektör tecrübesiyle pompa ve hidrofor teknolojilerinin yeni lider üreticilerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Duyar Pompa, hizmet ağını genişletmeye devam ediyor.

Son zamanlarda eğitim alanında yer alan kurum ve kuruluşların yanında olan Duyar Pompa, Van 100. Yıl Üniversitesi ve Katip Çelebi Üniversitesi’ne çözüm ortağı oldu. Yaşama Duyarlıyız yaklaşımıyla eğitim kurumlarında yangın güvenliğinin sağlanmasına hassasiyetle yaklaştıklarını belirten Duyar Pompa yetkilileri şöyle açıkladı:

“Yeşil yatırımlara teşvik eden, küresel değer zincirlerinin gölgesinde çalışmalarımıza yön veriyoruz. Bu kapsamda konut projelerine ve endüstriyel tesislere de çözüm ortağı olurken eğitim dünyasına ayrı bir hassasiyetle yaklaşıyoruz. Geleceğimizin teminatlarının güven içerisinde eğitimlerini sürdürmesine katkıda bulunmak bizleri daha da motive ediyor.

NFPA 20’ye Uygun Yangın Pompası ile Güvence Sağlıyor

İş birliği içerisinde bulunduğumuz Katip Çelebi Üniversitesi’nde NFPA 20’ye uygun DNP 80-250 Yatay Uçtan Emişli 75 kw 1 asıl elektrik motorlu, 1 yedek DNP 80-250 Yatay Uçtan Emişli 66 kw dizel motorlu pompadan oluşan yangın setiyle yer aldık.

Avrasya Üniversitesi, Kayseri Devlet Yurdu projelerinden sonra ağımıza kattığımız eğitim kurum ve kuruluşlarını arttırmaya ve yaşama, çevreye duyarlı teknolojik ürün yelpazemizle hizmet vermeye devam ediyoruz. 400’ü aşkın projelerimizden edindiğimiz tecrübe ile HVAC projelerinin de yeni lider üreticilerinden olarak köklerimiz yerli, vizyonumuz global yaklaşımıyla üretmeye ve geliştirmeye devam edeceğiz.” açıklamalarında bulundu.

Eğitimi Güvence Altına Almak

Eğitime Duyar’lıyız şiarıyla yola çıkan Duyar Pompa, sadece üniversitelerin yangın güvenliğini sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda iklim krizine karşı bilinçlendirme çalışmalarında da üniversitelerde seminerler düzenliyor. 

Pompa ve Hidrofor sektörünün lider firmalarından Duyar Pompa, Marmara Üniversitesi Makine ve Çevre Mühendisliği öğrencilerine İklim krizi hakkında seminer verdi. Marmara Üniversitesi Makine ve Çevre Mühendisliği öğrencileri ile iklim krizi hakkında düzenlenen seminerde buluşan ve onlara özel bir sunum yapan Faik Öner, Paris İklim Anlaşması kapsamında, sanayi sektöründe yeşil dönüşümü ve Türkiye’nin ‘2030-2053 sıfır emisyon’ hedeflerini anlattı.

 

 

toplu

 

Related Posts