Haberler

Aksal Tekstil’in Kararı da Duyar Pompa

Aksal Tekstil

Dokunmamış kumaş üretim ve dağıtım kapasiteyle dünya standartlarında bir marka olarak dikkatleri çeken Aksal Tekstil, İstanbul-Hadımköy Deliklikaya Organize Sanayi Bölgesi’nde 20.000 metrekarelik kapalı alandaki tesisinde Duyar Pompa ürünlerini tercih etti.

Needlepunch, Spunlace ve Kimyasal ürün grupları bulunan Aksal Tekstil’in İstanbul tesisinde DSP 80 -250 Yatay Ayrılabilir Gövdeli 1 adet asıl 1 yedek olmak üzere 2 adet 75 kW elektrik motorlu pompa ve tesisat kaçaklarını gidermek üzere 1 adet jokey pompadan oluşan yangın pompa seti kullanıldı. Yangın pompaları için Bureau Veritas’dan NFPA 20 uygunluk belgesi de verilen projede NFPA 20 standartlarına uygun olarak seçilen pompaların çarkları bronz, sızdırmazlık ise yumuşak salmastra ile sağlanmaktadır.

Duyar Pompa Marmara Bölge Müdürü Mehmet Özdemir; “Sektöründe dünya markası şirketlerden bir tanesi olan Aksal Tekstil ve Elyaf San.Tic.Ltd.Şti.’nin tedarikçileri arasında yer almak bizim için gurur verici. Kaliteli, güvenilir ve yenilikçi yaygın pompası ürünlerimizle global şirketlerin olası yangın durumlarına karşı hazırlıklı olmalarını sağlıyoruz. Bize güvenen şirketlere daha iyi ürünler sunabilmek için ar-ge çalışmalarımıza çok önem veriyoruz.” dedi.

Related Posts