Haberler

Arnor De Luxe Hotel & Spa’nın Tercihi Duyar Pompa

Arnor De Luxe Hotel & Spa

Uçsuz bucaksız sahilleri, mavi bayraklı plajları ve doğa harikası koyları ile yerli yabancı çoğu turistin tercihi haline gelen Antalya’nın, farklı konseptlerde hizmet sunan kaliteli otellerinden bir tanesi olarak dikkat çeken Arnor De Luxe Hotel & Spa Duyar Pompa ürünlerini tercih etti.

Toplam 306 odalı tesiste Yatay Uçtan Emişli DNP 80/250’ 75 kw elektrik motorlu bir adet asıl, 75 kw dizel motorlu bir adet yedek olmak üzere iki pompalı NFPA 20’ye uygun yangın grubu ve tesisat kaçaklarını gidermek üzere kullanılacak bir adet joker pompa seti tercih edildi. NFPA 20 standartlarına uygun olarak seçilen pompaların çarkları bronz döküm, sızdırmazlık ise yumuşak salmastra ile sağlanmaktadır. Arnor De Luxe Hotel & Spa’da kullanılacak yangın pompaları için Bureau Veritas’dan NFPA 20 uygunluk belgesi de alınmıştır.

Duyar Pompa olarak; Türkiye’nin büyük ve marka tesislerine yüksek verimli, kaliteli, güvenilir ve yenilikçi ürünler sunuyoruz. Duyar Pompa ürünlerinin kalitesi, satış sonrası hizmetlerimizin hızı ve kalifiye olması müşterilerimizin bizi tercih etmelerinin ana sebebi olduğunu düşünüyoruz.

Related Posts